کارگاه تابلو سازی

کارگاه تابلو سازی

کارگاه تابلو سازی بهزاد ازجمله کارگاه‌هایی است که چندین دهه فعالیت مفید در شهرهای مختلف کشور عزیزمان و همچنین در چندین کشور همسایه دارد. هم‌اکنون این کارگاه تابلوسازی در شهرک صنعتی شیراز واقع شده است.

متخصصین کارگاه تابلو سازی بهزاد با مطالعه و تحقیق در مورد آخرین تکنولوژی‌های جهان، همواره به‌روز هستند.

 

کارگاه تابلو سازی بهزاد در شهرک صنعتی بزرگ شیراز

کارگاه تابلو سازی بهزاد در شهرک صنعتی بزرگ شیراز

 

ما با شرکت در نمایشگاه‌های تابلو سازان برتر و سفر به کشورهای رتبه دار تابلو سازی در جهان، توانستیم با ارائه خدمات جدید تابلو سازی، مشتری‌هایمان را راضی نگهداریم.

مشتریان ما سال‌های سال از تابلوهای سفارش داده به کارگاه تابل وسازی بهزاد استفاده می‌کنند زیرا نوع متریال استفاده‌شده و دقت در کیفیت ساخت، تابلو را بادوام و زیبا می‌سازد.

مشاوره‌های متخصصین کارگاه تابلو سازی بهزاد، درزمینهٔ نوع تابلو نسبت به محل نصب و همچنین حروفی که به شما پیشنهاد می‌دهند و دیگر موارد مهمی که باید در تابلو سازی خود در نظر بگیرید، شما را شگفت‌زده خواهد نمود؛ بنابراین جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید. خدمت به شما وظیفه ماست.

تولید انواع تابلو در تابلو سازی بهزاد

جهت مشاهده محصولات تابلو سازی بهزاد جهت نصب در تهران و مراکز استان ها سراسر ایران از این صفحه بازدید فرمایید.

دستگاه‌های کارگاه تابلو سازی

در یک کارگاه تابلو سازی، دستگاه‌های زیادی موردنیاز می‌باشد. مدت‌هاست که این حرفه از حالت دست‌ساز بیرون آمده است. دستگاه‌های خم، حروف ساز، برش و … جای دست را گرفته است. هرساله دستگاه‌های جدیدی به بازار می‌آیند که ازنظر نوع کیفیت، مدل به مدل پیشرفته‌تر می‌شوند.

 

کارگاه صنعتی تابلو

کارگاه صنعتی تابلو

 

کارگاه تابلو سازی بهزاد دارای دستگاه‌های پیشرفته‌ای است که امور مربوط به تابلو سازی را بدون دخالت دست انجام می‌دهند. برخی دستگاه‌های کارگاه تابلو سازی ما به‌قرار زیرند.

 

دستگاه لیزر جهت برش دور حروف، چنانچه این دستگاه از نوع قدیمی ‌باشد یا اپراتور تخصص نداشته باشد، لبه‌های برش صاف و یکدست نخواهد شد. در این صورت هنگام اتصال لبه‌ها به حروف، فضاهای خالی خواهیم داشت که چنانچه آن‌ها را با جوش یا چسب هم پرکنیم دوام زیادی ندارد و در ضمن بر روی کیفیت کار تأثیر منفی خواهد گذاشت.

 

دستگاه خم در کارگاه تابلوسازی برای خم نمودن و حالت دادن به نوار در لبه‌های کار می‌باشد. بعضی خم‌کن‌ها به دلیل قدیمی بودن، فقط جهت ساخت حروف لاتین تعبیه شده است. در این صورت باید کار را به‌وسیله افراد ماهر در خم حروف فارسی به اتمام رساند.

 

آنچه مسلم است، حتی اگر گارگاه تابلو سازی شما متخصص خم حروف فارسیِ بسیار ماهر داشته باشد و مانند دستگاه بتواند کار را تمیز دربیاورد، بازهم کار با دستگاه پیشرفته در وقت صرفه‌جویی می‌کند. صرفه‌جویی در وقت یعنی تحویل سریع تابلو به سفارش‌دهنده و رضایت مشتری که بسیار مهم است.

 

دستگاه حروف ساز که استفاده از آن تمام مشکلات مربوط به کیفیت ساخت حروف را حل می‌کند و یکی از دستگاه‌های لازم هر کارگاه تابلو سازی است.

 

دستگاه حکاکی چوب نیز یکی از الزامات کارگاه تابلو سازی می‌باشد. این دستگاه با دقت بسیار زیاد تمام برنامه‌های حکاکی را روی چوب پیاده می‌نماید. منکر آن نیستیم که حکاکی با دست بسیار ارزشمندتر خواهد بود اما محدودیت وقت مشتری، این اجازه را نخواهد داد.

 

تابلو سازی شیراز

تابلو سازی شیراز

فعالیت‌های دیگر کارگاه تابلو سازی بهزاد

آموزشگاه تابلو سازی بهزاد افراد علاقه‌مند به این رشته صنعتی را آموزش داده و وارد بازار می‌نماید. آموزش‌های این تابلوسازی بسیار پیشرفته بوده و تابلو سازان در ورود به بازار دچار سردرگمی نخواهند شد.

ساپورت همکاران نیز ازجمله کارهایی است که کارگاه تابلوسازی بهزاد انجام می‌دهد. چنانچه همکاران نیاز به حروف آماده می‌باشند، می‌توانند طرح این حروف را به تابلو سازی بهزاد سفارش دهند تا حروف ساخته‌شده باکیفیت عالی تحویل بگیرند.

لوازم تابلو سازی

جهت اطلاع از لوازم تابلو سازی قابل ارائه توسط تابلو بهزاد اینجا کلیک کنید.