قیمت تابلو چلنیوم

قیمت تابلو چلنیوم چطور محاسبه می‌شود؟

قیمت تابلو چلنیوم مانند تابلوهای دیگر، به عوامل محیطی و فیزیکی زیادی بستگی دارد. قبل از تصمیم‌گیری جهت سفارش نوع تابلو، با تابلوسازی بهزاد تماس حاصل نمایید تا از مشاوره رایگان متخصصین ما بهره‌مند شوید. تابلوسازی بهزاد در طول چهل سال سابقه مفید خود با بهره‌گیری از بهترین متریال و به‌صرفه‌ترین قیمت تابلو چلنیوم، دارای رتبه در رضایتمندی مشتریان می‌باشد. مشاورین ما پس از مشاوره رایگان، قیمت تابلو چلنیوم موردنظر را به شما اعلام می‌نمایند.

قیمت تابلو چلنیوم

قیمت تابلو چلنیوم

عوامل مهم در تعیین قیمت تابلو چلنیوم:

 

  • اندازه قلم: انواع تابلو حروف برجسته، حروفی دارند که به‌صورت سه‌بعدی بر روی پس‌زمینه دیده می‌شود. این حروف دارای طول و عرض و ارتفاع می‌باشد. به این ابعاد، اندازه قلم می‌گویند که در قیمت تابلو چلنیوم مؤثر است.

 

  • جنس پلکسی گلاس: پلکسی گلاس جنس حروفی است که برش می‌خورند. این جنس می‌تواند به‌قدری باکیفیت باشد که سال‌های سال بدون رنگ‌پریدگی و تغییر کیفیت برای شما کار کند.

 

  • جنس چلنیوم: چلنیوم نوعی آلومینیوم است. این آلومینیوم درصورتی‌که باکیفیت نباشد، به‌مرورزمان سوراخ می‌شود. نوع چلنیوم در تعیین قیمت تابلو چلنیوم بسیار تأثیر دارد.

 

  • نوع نورپردازی: لامپ‌های اس ام دی در تابلو چلنیوم، جهت نورپردازی استفاده می‌شود. تعداد ماژول‌های این لامپ‌ها و جنس آن‌ها در تعیین قیمت تابلو چلنیوم مؤثر است. منبع تغذیه این لامپ‌ها نیز دارای انواع باکیفیت و بی‌کیفیت می‌باشند.

 

  • نصب حروف: نصب حروف بر روی چوب، پلکسی و … هرکدام بر روی قیمت تابلو چلنیوم مؤثر است.

 

  • نوع پاور: گاهی اوقات نیاز است که در تابلو از پاورهای فن دار استفاده شود. این پاورها جهت خنک نگه‌داشتن تابلو استفاده می‌شوند.

 

دقت عمل در تابلوسازی چلنیوم بسیار مهم است. اگر از جنس‌های متفرقه در تابلوسازی استفاده شود، هرگز نمی‌توانید مدت‌زمان زیادی از تابلو استفاده کنید. پس بهتر است در جستجوگرها به دنبال تابلوسازان صنعتی مانند تابلوسازی بهزاد باشید تا با اطمینان خاطر کار را سفارش دهید. متخصصین ما با دقت عمل در امر مشاوره مواردی مانند نوع نورپردازی، هماهنگی رنگ با محیط اطراف، دوام تابلو، استفاده از فونت‌هایی که در ذهن مشتری تکرار نشده باشد و … را به شما یادآوری می‌نمایند. منتظر تماستان هستیم.

محاسبه قیمت تابلو چلنیوم مورد نظر شما

محاسبه تابلو چلنیوم مورد نظر شما به صورت رایگان توسط متخصصین تابلو بهزاد انجام میشود.