طراحی و اجرای بیلبورد کات استند

بیلبورد کات استند چیست؟

قبل از تعریف کات استند بهتر است مطلع باشید که استند چیست. برای آنکه تبلیغات کسب‌وکار خود را در معرض دید عموم قرار دهند و آن را به اطلاع مردم برسانند، از سازه‌ای به نام استند استفاده می‌کنند. این سازه‌ها از موادی مانند پلکسی گلاس، کارتن پلاست، فلز و … ساخته می‌شوند.

 

طراحی و اجرای بیلبورد کات استند

طراحی و اجرای بیلبورد کات استند

کات استند یا استند دایکات نیز نوعی استند است که حالت سه‌بعدی پیدا می‌کند. تبلیغات شما با این نوع استندها بسیار طبیعی و واقعی‌تر به نظر می‌رسند و تأثیرگذاری بیشتری دارند. مانند استندهایی که ماکت محصول بر روی آنها پیاده می شود یا بیلبوردهایی که تبلیغات از اطراف آنها بیرون زدگی دارند.

 

انواع مدل‌های کات استند

انواع آن‌ها در محیط‌های داخلی (indoor banner) و فضای باز یا محیط‌های خارجی (outdoor banner)، کاربردهای متفاوت و متریال گوناگونی دارند؛ اما از انواع کات استندها می‌توان فروشگاهی، نمایشگاهی و تبلیغاتی را نام برد. آن‌ها در انواع مدل‌های تنظیمی، کراس، بادبانی و … توسط افراد باتجربه و صاحب ایده، به زیبایی ساخته می‌شوند.

 

حروف لتر مکس

حروف لتر مکس

مزایای استفاده از کات استند

  • ماندگاری از مزایای آن‌هاست. گاهی نیاز است که این کات استندها تا ده سال هم عمر مفید داشته باشند.
  • به دلیل وزن و حجم کم آن‌ها، به‌راحتی قابل‌حمل است.
  • قیمت کم و تأثیرگذاری زیاد که در مقایسه با روش‌های تبلیغاتی دیگر و نوع تأثیرگذاری آن‌ها مزیت محسوب می‌شود.

اینفوگرافیک ویژگی تابلو خوب تابلوسازی بهزاد

اینفوگرافیک ویژگی تابلو خوب تابلوسازی بهزاد

کاربرد کات استندها

غرفه‌های نمایشگاهی، سالن‌های همایش، کنفرانس‌ها، فروشگاه و مراکز خرید، هتل‌ها، سمپلینگ و …

جهت مشاوره با تابلوسازی بهزاد تماس حاصل نمایید و از مدل‌های جدید و ایده های جدید همکارانمان مطلع شوید.

 

چرا تابلوسازی بهزاد

تابلوسازی بهزاد با بیشتر از چهل سال سابقه، همواره بادوام‌ترین و باکیفیت‌ترین کات استندها را به مشتریان خود تحویل داده است. ما بهترین متریال را برای ساخت به کار می‌بریم تا بتوانید مدت‌ها از سفارش خود و از تبلیغات شرکتتان استفاده نمایید.

کات استندها به دلیل سبک بودنشان و به دلیل جابجایی (به‌خصوص در مدل نمایشگاهی) که دارند، باید بسیار محکم ساخته شوند. البته بعضی برندها که به‌طور موقتی و فقط به‌عنوان نمایشگاهی تعریف می‌شوند نیاز به این دوام و استحکام ندارند.

رنگ‌سازمانی تا جایی که ممکن است باید در طراحی کات استند رعایت شود. مدلی که جهت برش‌های آن در نظر گرفته می‌شود باید با محیط اطراف هماهنگی داشته باشد.

بسیاری نکات دیگر در طراحی و ساخت کات استندها باید در نظر گرفته شود که نیازمند ترکیب علم و تجربه باهم می‌باشد.

تابلوسازی بهزاد آماده خدمت به شماست. درصورتی‌که مایل به کسب اطلاعات و مشاوره رایگان می‌باشید، با ما تماس بگیرید و از صفحه محصولات ما دیدن فرمایید.