ساخت تابلو

ساخت تابلو

در چند دهه پیش، تابلوسازی به‌صورت حرفه‌ای انجام نمی‌شد، ساخت تابلو به‌وسیله افرادی که کمی فنی بودند نیز صورت می‌گرفت. کیفیت ارزش چندانی نداشت و منظور از ساخت تابلو صرفاً اطلاع‌رسانی بود.

زمانی که تابلوها متنوع شدند، به‌تدریج تابلوسازان برای ساخت تابلو نیازمند دستگاه‌هایی شدند که مرحله‌ای از کار را با دستگاه پیش ببرند و بقیه مراحل را با دست انجام دهند؛ مانند دستگاه خم لاتین که در آن زمان برای خم حروف فارسی استفاده می‌شد.

به‌مرور تنوع روزافزون تابلوها نیاز به دستگاه‌های فوق پیشرفته و نیروهای متخصص حس شد. عده‌ای از تابلوسازان مانند تابلوسازی بهزاد صنعتی شدند.

 

ساخت تابلو

تابلوسازی صنعتی

تابلو بهزاد با بیش از چهار دهه فعالیت در شیراز، هم‌اکنون کارخانه‌ای مجهز به دستگاه‌های فوق پیشرفته دارد. این کارخانه در شهرک صنعتی شیراز واقع شده است. موفقیت‌های تابلو بهزاد به دلیل به‌روز بودن نیروهای متخصص آن است.

 

کارگاه صنعتی تابلو

کارگاه صنعتی تابلو

 

ما همواره خود را با کشورهای پیشرو در این صنعت به‌روز می‌کنیم. دستگاه‌های مربوط به ساخت تابلو را پیشرفته‌تر می‌نماییم. به تمام فناوری‌ها آشنا می‌شویم. همه این فعالیت‌ها به دلیل عشق به کارمان و سپاسگزاری از اعتماد مشتریانی است که رضایتمندی خود را اعلام نموده‌اند و خود مبلغ ما هستند.

لطفاً جهت مشاوره با متخصصین تابلو بهزاد، تماس حاصل فرمایید و برای دیدن نمونه کارها، به صفحه محصولات سایت ما مراجعه نمایید.

 

چرا تابلو بسازیم؟

ساخت تابلو یکی از عوامل مهم در تبلیغات است. تراکت‌ها، کارت‌های ویزیت، برچسب‌های تبلیغاتی، هدیه‌های تبلیغاتی و … هیچ‌کدام ماندگار نیستند و از ذهن‌ها دور می‌شوند. ساخت تابلو تبلیغاتی چه بر سر در مغازه نصب شود چه در هر مکانی به‌عنوان تبلیغات قرار بگیرد ماندگار است.

 

اینفوگرافیک ویژگی تابلو خوب تابلوسازی بهزاد

اینفوگرافیک ویژگی تابلو خوب تابلوسازی بهزاد

هر چه تابلو حرفه‌ای‌تر طراحی شود، در ذهن‌ها بیشتر ماندگاری دارد و نشان‌دهنده‌ی حرفه‌ای‌تر بودن شماست. در حقیقت ساخت تابلوی حرفه‌ای، کلاس کاری شماست.

انواع تابلو

ساخت تابلو در انواع گوناگون صورت می‌گیرد: تابلوهای حروف برجسته پلکسی گلاس، چلنیوم، کلاسیک، استیل، پانچی، رینگی، دوال و تابلوهای چوبی ترموود، تابلو کامپوزیت و بسیاری از تابلوهای دیگر که از ترکیب این مدل‌ها باهم ساخته می‌شوند.

 

تابلو چلنیوم تولید شده در تابلو سازی بهزاد

تابلو چلنیوم تولید شده در تابلو سازی بهزاد

انواع تابلو

امروزه با پیشرفت صنعت تابلو سازی انواع مختلفی از تابلو ساخته می شود جهت اطلاع از انواع تابلو از این صفحه بازدید فرمایید.

انواع تابلو
قیمت ساخت تابلو

قیمت ساخت تابلو بسته به اندازه تابلو و متریال مورد استفاده تعیین می شود. جهت اطلاع بیشتر از این صفحه دیدن فرمایید...

قیمت ساخت تابلو