حروف پلکسی گلاس

تابلوهای حروف برجسته پلکسی گلاس

یکی از متنوع‌ترین و پرکاربردترین تابلوها هستند که در بین مشتریان، طرفداران زیادی دارند. این تابلوها دوام زیادی دارند و به راحتی نظافت می شوند. رعایت اصول ساخت در این تابلوها، می تواند باعث ده ها سال عمر آنها شود.

 

تابلو سازی حروف برجسته پلکسی گلاس

تابلو سازی حروف برجسته پلکسی گلاس

 

پلکسی گلاس چیست؟

پلکسی گلاس به‌صورت ورق عرضه می‌شود. این ماده یک ترموپلاستیک است و در رنگ‌بندی بسیار متنوع و در انواع شفاف، مات و آینه‌ای، ترانسپارنت تولید و عرضه می‌شوند.

با توجه به اینکه تابلو بهزاد نماینده اصلی پلکسی گلاس می‌باشد، این ورق‌ها را در ابعاد و اندازه‌های کوچک‌تر نیز عرضه می‌کند.

برای جلوگیری از ایجاد صدمه بر روی این ورق‌ها، بر روی آن‌ها کاغذهایی می‌چسبانند که هنگام استفاده به‌راحتی جداشده و مورداستفاده قرار می‌گیرند.

مزیت پلکسی گلاس

  • این ورق‌ها ضد گردوغبار هستند نه به این معنی که گردوغبار نمی‌گیرند بلکه به معنی اینکه در صورت نشستن گردوغبار، به‌راحتی با یک پارچه نانو یا نمدار می‌توان گردوغبار را از روی آن زدود.
  • عایق اشعه مضر خورشید، حرارت و صوت می‌باشد.
  • به دلیل مقاومت در برابر شکستگی و به دلیل شفافیت آن، در برخی موارد به‌جای شیشه استفاده می‌شود.
  • انعطاف‌پذیری بسیار خوب جهت استفاده‌هایی مانند تابلوسازی، استفاده از این ماده را در رأس مواد دیگر قرار داده است.

 

انواع تابلو تابلوسازی بهزاد

انواع تابلو تابلوسازی بهزاد

ساخت حروف برجسته پلکسی گلاس

پلکسی گلاس به صورت‌های گوناگون در حروف برجسته به کار می‌رود. این ورق‌ها بیشتر اوقات در حروف استفاده می‌شود. پس از طراحی حروف به‌وسیله نرم‌افزار، آن را با دستگاه سی ان سی برش می‌دهند. سپس با دستگاه حروف ساز نوارهایی از جنس پلکسی گلاس یا فلز دورتادور آن می‌چسبانند. پس‌ازآن ورق پی‌وی‌سی را به‌اندازه حروف بریده و بر روی آن لامپ‌های SMD یا LED قرار می‌دهند. در مرحله آخر همه قطعات را مونتاژ می‌نمایند تا حروف برجسته پلکسی گلاس ساخته شود.

 

انواع پلکسی گلاس

پلکس گلاس ستی نایس

پلکسی گلاس SatiNice دارای سطح مخملی و بسیار زیبا می‌باشد. این ورق‌ها در نورپردازی ، دکوراسیون داخلی و خارجی ، سقف‌های کاذب و تابلوسازی به کار می‌رود.

پلکسی گلاس چند جداره

Multi-Skin در مقابل عوامل مخربی مانند تگرگ و طوفان و همچنین آتش‌سوزی بسیار مقاوم است. این ورق‌های پلکسی گلاس در گلخانه، نورگیر و استخر کاربرد زیادی دارد.

پلکسی گلاس نشکن

ورق‌های Resist از آکریلیک‌های نشکن و تقویت‌شده ساخته‌شده است. بنابراین بسیار مقاوم است طوری که مواد شیمیایی و ضربه بر آن اثری ندارد.

پلکسی گلاس بلوک

Block ضخامت این بلوک‌ها ۲۰۰ میلی‌متر می‌باشد. حداکثر شفافیت و استقامت بالایی دارد. از این بلوک‌ها برای ساخت آکواریوم‌ها استفاده می‌شود.

پلکسی گلاس سطح نوری

ورقEnd Lighten در پانل‌های نورانی بدون نیاز به فضای پشتی آن است زیرا نور را از منبع نور Led می‌گیرد و با کمترین تأثیر منفی در آن، منتشر می‌کند.

پلکسی گلاس لب نوری

Fluorecsent خاصیت گرفتن نور را دارد درحالی‌که آن را از سطح می‌گیرد، به لبه‌های ورق با شدت بیشتر می‌تاباند. این ورق دارای سطحی شفاف است که ته رنگ ملایمی دارد.

پلکسی گلاس چندرنگ

Multicolor قابلیت ماشین‌کاری آسان دارد و در مقطع عرضی دارای سه رنگ می‌باشد. این ورق‌ها بسیار چشم‌نواز است.

پلکسی گلاس موج‌دار

Corrugated این ورق‌ها به دلیل مقاومتی که در مقابل فرسایش دارند، برای سقف گلخانه‌ها، حفاظت‌های ضد باد و سقف گاراژها استفاده می‌شود.

پلکسی گلاس استرلینگ

Sterling به دلیل سطح طلایی و نقره‌ای آن و زیبایی، کاربردش در نورپردازی ، دکوراسیون داخلی و خارجی ، سقف‌های کاذب و می‌باشد.

 

تابلو بهزاد نماینده اصلی پلکسی گلاس

نماینده اصلی انواع پلکسی گلاس، تابلو بهزاد، باسابقه چهل سال می‌باشد که کارخانه‌ای مجهز جهت تابلوسازی، اجرای نما و … در شهرک صنعتی شیراز دارد.

چنانچه مایل به تهیه این ورق‌ها می‌باشید، می‌توانید آن را از ما تهیه نمایید. پلکسی گلاس‌ها در اندازه‌ها و طرح‌های مختلف موجود می‌باشد. با یک تماس سفارش‌های خود را به ما بدهید تا در سریع‌ترین زمان ممکن به دست شما برسد.

پینو پینو

پلکسی گلاس

فرش شهر

پلکسی گلاس

پارمیس

پلکسی گلاس

سوپر سروش

پلکسی گلاس

شهر غذا

پلکسی گلاس

شهر غذا

پلکسی گلاس

دست چین

پلکسی گلاس