حروف لاکچری

تابلو حروف برجسته لاکچری

پیشرفت تابلوسازی از زمانی شروع شد که تابلوهای حروف برجسته به حرفه تابلوسازی اضافه شدند. حروف لاکچری جزو تابلوهایی است که به‌نوعی با تمام تابلو حروف برجسته‌های دیگر متفاوت است.

 

تابلو حروف برجسته لاکچری

تابلو حروف برجسته لاکچری

 

تابلوسازی بهزاد بیشتر از چهل سال سابقه کاری مفید دارد و در زمره تابلوسازان صنعتی قرار گرفته است. کارخانه و کارگاه این تابلوسازی در شهرک صنعتی شیراز واقع شده است.

کیفیت کار تابلوسازی بهزاد و متریال استفاده‌شده در کار به حدی موردقبول مشتریان است که نه‌تنها در شیراز بلکه در بسیاری از دیگر شهرهای ایران نیز اجرای تابلو دارد. کارهای ما در برخی کشورهای همسایه نیز اجرا شده است.

چنانچه مایل به دریافت اطلاعات و مشاوره رایگان با متخصصین ما هستید، می‌توانید با شماره‌های شرکت تماس حاصل نمایید. خدمت به شما وظیفه ماست.

روش ساخت حروف لاکچری

روش ساخت تابلو با حروف لاکچری، به دلیل وجود لایت باکس، به‌نوعی با دیگر تابلوها متفاوت است. کافی ست ساخت لایت باکس را بیاموزید، بقیه مراحل مانند حروف دیگر اجرا می‌شود. در اینجا توصیه می‌کنیم به صفحات دیگری که ساخت حروف در آن‌ها توضیح داده‌شده مراجعه نمایید. امیدواریم مثمر ثمر باشد.

مراحل ساخت لایت باکس

مرحله اول: یک باکس (جعبه) آلومینیومی، پلاستیک (پلکسی)، چوبی ام دی اف ساخته می‌شود.

مرحله دوم: رویه آن را نصب می‌کنند که معمولاً این رویه از جنس فلکسی، پلکسی گلاس یا … می‌باشد.

مراحل ساخت حروف برجسته:

مرحله اول مشاورین ما شما را در انتخاب طرح و رنگ تابلو حروف لاکچری راهنمایی می‌نمایند. چنانچه بازدید از محل لازم بود، به‌رایگان انجام می‌شود.

مرحله دوم مهندسین تصویر حروف را با نرم‌افزارهای طراحی، با اندازه‌های سفارش داده‌شده طراحی می‌کنند.

مرحله سوم حروف لاکچری را با پلکسی گلاس، استیل یا هر جنس دیگری به‌اندازه پیش‌بینی‌شده با دستگاه برش پیشرفته، برش می‌دهند.

مرحله چهارم در رول‌های چلنیوم، استیل یا پلکسی گلاس و هر نوع فلز یا غیرفلزی که می‌خواهید، برش می‌دهند. نوارها را دورتادور حروف می‌چسبانند.

مرحله پنجم: برش pvc را به اندازه حروف درآورده و روی آن لامپ smd نصب می‌کنند.

مرحله ششم: زبره pvc نصب می‌شود.

درنهایت: نصب حروف بر روی لایت باکس انجام می‌شود

تابلو حروف برجسته لاکچری شما آماده است.

انواع تابلو در تابلو سازی بهزاد را ببینید...

برای اطلاع از انواع تابلو در تابلو سازی بهزاد این صفحه را ببینید.