حروف دوال

تابلو حروف برجسته دوال

انواع تابلوهای حروف برجسته از ابتدا تاکنون پیشرفت‌های زیادی در نوع ساختشان داشته‌اند. ازجمله نسل‌های جدید این تابلوها حروف دوال را می‌توان نام برد.

حروف دوال مانند حروف چلنیوم، پلکسی گلاس، استیل و دیگر حروف برجسته ساخته می‌شود. باکمی تغییر در نوع ساخت آن‌ها می‌توان به حروف دوال رسید.

قبل از آنکه به شرح چگونگی ساخت حروف دوال بپردازیم، کمی در مورد تابلوسازی صنعتی بهزاد خدمتتان توضیحاتی ارائه می‌نماییم.

حروف دوال تابلو سازی

حروف دوال تابلو سازی

 

ساخت تابلو با حروف دوال

زمینه ساخت تابلو حروف دوال مانند بقیه انواع تابلوهای حروف برجسته می‌باشد.

مرحله اول: مشاوره با همکاران و اطلاعات از برخی اصولی که تابلوی شما را زیباتر می‌کند مانند معرفی حروفی که به چشم مشتریان تکراری نیست.

مرحله دوم: طراحی کاملاً دقیق حروف دوال با نرم‌افزار.

مرحله سوم: برش طرح حروف به‌وسیله دستگاه‌های پیشرفته CNC که در کارخانه قرار دارد. اپراتورها باید دقت داشته باشند که لبه‌های حروف دوال یکنواخت‌ برش بخورند زیرا موجب بهتر چسبیدن نوار لبه‌ها در مراحل بعدی خواهد شد.

مرحله چهارم: یک لایه دیگر به‌صورت شکسته یا خمیده از هر جنسی که مشتری بخواهد، بر روی حروف برش خورده نصب می‌شود. در این حالت، حروف شکل زیباتر و سه‌بعدی‌تری به خود می‌گیرد. معمولاً این لایه از استیل است.

مرحله پنجم: لبه کاریِ دورِ حروف که این مرحله با دستگاه حروف ساز پیشرفته انجام می‌شود. در حروف دوال این نوارها ممکن است نوار چلنیوم، نوار استیل، پلکسی گلاس یا هر جنس دیگری بنا به سلیقه مشتری باشد.

مرحله ششم: صفحه‌های PVC به‌اندازه حروف برش می‌خورند و لامپ‌های LED یا SMD نصب می‌شوند.

مرحله هفتم: مونتاژ این قطعات بر روی صفحه‌های PVC برای تکمیل حروف دوال.

حروف دوال شما آماده است.

 

جهت آشنایی با انواع تابلو حروف برجسته از این صفحه بازدید فرمایید.

انواع حروف برجسته در تابلو سازی توسط تابلو سازی بهزاد

حروف برجسته تابلو سازی

حروف برجسته تابلو سازی

تابلوسازی بهزاد

تابلوسازی بهزاد چهل سال است که در این صنعت فعالیت دارد. کارخانه‌ای مجهز به پیشرفته‌ترین دستگاه‌های تابلوسازی در شهرک صنعتی شیراز دارد که با بهترین متریال ساخت سفارش‌های مشتریان را انجام می‌دهد. این کارخانه نه‌تنها به شهروندان شیرازی خدمت‌رسانی می‌کند بلکه در شهرهای دیگر ایران و خارج از مرزهای ایران در کشورهای همسایه نیز اجرای تابلو داشته است.

متخصصین و مشاورین ما همواره خود را به‌روز نگه می‌دارند و از آخرین تکنولوژی‌های روز درزمینهٔ تابلوسازی مطلع‌اند. چنانچه مایل به مشاوره رایگان با همکاران ما هستید، به سایت مراجعه نموده و یا با ما تماس حاصل فرمایید.