تابلو مغازه

تابلو مغازه

تابلو مغازه معمولا بخش اصلی از ساختار تبلیغاتی مغازه را تشکیل می دهد. اهمیت تابلو مغازه و تاثیر آن در فروش بیشتر از چیدمان در مغازه است. همانطور که در بخش چیدمان در مغازه مطالعات گسترده ای شده است. نحوه تهیه و ساخت تابلو مغازه هم از همیت بالایی در سفر مشتری دارد.

 

در صورتیکه به دنبال خرید یا سفارش تابلو مناسب برای مغازه هستید. انواع تابلو های تابلو سازی بهزاد را ببینید و حتما قبل از تصمیم به خرید با متخصصین تابلو سازی بهزاد مشورت کنید.

 

تابلو مغازه

تابلو مغازه

 

چرا تابلو مغازه مهم است؟

عصر حاضر، عصر تبلیغات است. تبلیغاتی که می‌تواند به‌وسیله کارت ویزیت، تراکت، شبکه‌های مجازی، سایت‌های معتبر، مدرن‌ترین تابلو مغازه، اجرای نمای خیره‌کننده و بسیاری آیکون‌های دیگر انجام شود.

برای یک مغازه‌دار مهم‌ترین تبلیغ، تابلو مغازه است؛ زیرا می‌تواند به کسب‌وکارتان هویت ببخشد.  تابلو مغازه معرف سلیقه‌تان و نشان‌دهنده اهمیت و احترامی است که برای کسب‌وکارتان قائلید.

کنترل تابلو مغازه به صورت سنتی در ذهن مشتریان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اولین قضاوت در خصوص کسب و کار شما بعد از دیدن تابلو مغازه توسط مشتری رخ می دهد. مردم به صورت سنتی قبل از ورود تابلو مغازه را می بینند.  نداشتن تابلو مغازه و یا داشتن تابلویی که مناسب و مدرن نباشد، چند نفر از مشتریان را از درب مغازه دور می‌کند؟ چند نفر با بی‌میلی وارد مغازه می‌شوند؟

تابلو مغازه

تابلو مغازه

 

حتی اگر انواع تابلو را بشناسید و با واژه هایی مثل تابلو سازی چلنیوم، استیل، رینگی، دوال، چوبی و … آشنا هستید، بازهم نیاز به مشاوره دارید. در زیر مطالبی برایتان بیان نموده‌ایم که می‌تواند در انتخاب تابلو مغازه مؤثر باشد.

 

عوامل مهم در انتخاب تابلو مغازه

  • تابلوسازی صنعتی و معتبر: انتخاب تابلوسازی یکی از مهم‌ترین فاکتورهای سفارش تابلو مغازه است. اگر تابلوی بی‌عیب و نقص برای مغازه می‌خواهید، باید از بورس تابلوسازان و تک مغازه‌های تابلوسازی پرهیز کنید. امروزه تابلوسازی جزو حرفه‌هایی است که صنعتی شده و تابلوسازان صنعتی مانند تابلوسازی بهزاد می‌توانند باکیفیت‌ترین و به‌روزترین تابلوها را با متریال عالی به شما تحویل دهند.

 

  • طراحی تابلو مغازه: طراحی تابلو مغازه باید مرتبط با کسب‌وکار شما انتخاب شود. بسیاری از مشتریان تابلوسازی بهزاد بر این باورند که مشاوره و طراحی تابلوهایشان، به کسب‌وکار آن‌ها رونق بخشیده است. مدرن بودن تابلو نشانه اهمیتی است که به کارتان می‌دهید، مرتبط بودن طراحی تابلو مغازه با نوع کارتان، می‌تواند مشتری سرگردان را به سمت شما هدایت کند.

 

  • منطقه جغرافیایی و شهر: موقعیت جغرافیایی که مغازه در آن قرار دارد، در انتخاب نوع تابلو مغازه و مدل آن تأثیر دارد. اینکه در منطقه خشک، مرطوب، معتدل و هر محیطی با هر نوع آب و هوایی باشید، باید در نظر گرفته شود.

 

  • ماهیت مشتریان: چنانچه در یک منطقه توریستی مغازه‌دارید، تابلو مغازه شما باید بر اساس سلیقه توریست‌ها انتخاب شود ضمناً مغایرتی با سلیقه مشتریان شهرتان هم نداشته باشد.

 

  • نورهای محیطی: خیابان یا آزادراه و یا هر جای دیگری که مغازه در آن قرار دارد، شب‌ها چه نوری دارد؟ روزها از کدام جهت بیشتر نور خواهد داشت؟

 

  • نوع مغازه: ممکن است فروشگاه شما زنجیره‌ای باشد، نمایندگی یک شرکت معتبر خارج از کشور یا دفتر مرکزی یک نمایندگی باشد. همه این موارد در انتخاب تابلو مغازه مؤثر است.

 

  • موارد دیگری مانند هزینه در نظر گرفته‌شده و سلیقه خود شما نیز بسیار مهم است.

 

این نکات ازجمله مواردی است که در انتخاب تابلو مغازه مهم است. چنانچه مایلید بهترین تابلو با بالاترین تأثیرگذاری را در کار داشته باشید، با یک تماس تلفنی از متخصصین ما در تابلوسازی بهزاد مشاوره گرفته و بهترین‌ها را برای خود انتخاب نمایید. انتخاب تابلو مغازه و ساخت آن نیاز به تجربه بالایی دارد. تابلوسازی بهزاد با چهل سال تجربه مفید در تمام شهرهای ایران و برخی کشورهای همسایه، به‌عنوان یک تابلوسازی حرفه‌ای و صنعتی، می‌تواند در کسب‌وکار شما تحولی مثبت ایجاد نماید.

اینفوگرافیک ویژگی تابلو خوب تابلوسازی بهزاد
اینفوگرافیک ویژگی تابلو خوب تابلوسازی بهزاد

با تابلو بهزاد آشنا شوید.

اطلاعات بیشتر در خصوص تابلو سازی بهزاد را در این صفحه ببینید…