تابلو سردر مغازه چوبی

تابلو سر در مغازه چوبی

اخیرا با پیشرفتهایی که در تولید چوب نما روی داده است استفاده از تابلو سردر مغازه چوبی بیشتر رواج پیدا کرده است. تابلو سر در مغازه چوبی نماهای زیبا و شکیل چوبی تجاری را برای کسب و کار ایجاد می کند.

رایج ترین و بهترین نوع تابلو چوبی از چوب ترموود ساخته می‌شود. ترمووود نام روش جدید فرآوری چوب است که در فنلاند ابداع شده است. واردکننده‌ی اصلی ترمووود شرکت AMDWOOD است که شریک تجاری تابلوسازی بهزاد محسوب می شود.

 

تابلو سردر مغازه چوبی

تابلو سردر مغازه چوبی

 

تابلو مغازه چوبی

چوب ترموود که برای ساخت تابلو سر در مغازه چوبی، نمای چوبی کف چوبی و حتی ساخت کابینت استفاده می‌شود. این چوب از فر آوری چوب درختان مختلف تولید می شود. برای تولید ترمو وود ابتدا چوب ها به اندازه‌های لازم برش داده می‌شود. سپس بدون استفاده از مواد شیمیایی و تحت فرآیند سوختن در دو مرحله مقاوم می‌شود.

به جهت اینکه تابلو سر در مغازه چوبی در معرض عوامل محیطی قرار دارد، لازم است از مقاومت کافی برخوردار باشد. این مقاومت در چوب درخت کاج به‌صورت طبیعی تا حدی وجود دارد اما فرآیند سوزاندن باعث مقاومت بیشتر چوب می‌شود. در این صورت دیگر نگران از پوسیدگی یا از بین رفتن چوب توسط حشرات و جوندگان، رطوبت، خشکی هوا و همچنین آفتاب نخواهید بود.

تابلو سردر مغازه چوبی

تابلو سردر مغازه چوبی

تابلو چوبی

تابلو سر در مغازه چوبی از پس‌زمینه چوب ساخته شده است. بر روی زمینه، حروف برجسته را قرار می‌دهند که به دلیل هماهنگی چوب، از هر جنسی می‌تواند باشد. تابلوسازی بهزاد با بیش از چهل سال تجربه، از برترین تابلوسازان صنعتی در ایران و کشورهای همسایه است و با پیشنهاد به‌روزترین تابلوها شما را شگفت‌زده می‌نماید.

 

تابلو سردر مغازه چوبی

تابلو سردر مغازه چوبی

جهت آشنایی با انواع حروف برجسته در تابلو سازی اینجا کلیک کنید.

افتخار می کنیم بیش از چهل سال است شایسته انتخاب شماییم.

برای آشنایی بیشتر با تابلو سازی بهزاد اینجا کلیک کنید.

تابلو ترموود

مزایای تابلو ترموود برای تابلو سر در مغازه چوبی:

  • زیبایی فوق‌العاده و تأثیر مستقیم آن بر سلامت انسان. ضمناً فاقد مواد شیمیایی است.
  • رنگ تابلو سر در مغازه چوبی همواره ثابت می‌ماند. رزین ندارد و ابعادش تغییر نمی‌کند.
  • فرم تابلو سر در مغازه چوبی عوض نمی‌شود.
  • مقاومت بالا در برابر پوسیدگی و دیگر عوامل محیطی دارد.
  • به دلیل طبیعی بودن جنس چوب، عایق حرارتی نیز هست.

 

قیمت تابلو مغازه چوبی

جهت استعلام قیمت تابلو سر در مغازه چوبی می‌توانید به‌وسیله تماس و مشاوره با متخصصین تابلوسازی بهزاد، نوع سفارش را مشخص نموده و استعلام قیمت نمایید.

برای سفارش تابلو هم اکنون اقدام کنید!

تیم طراحی و تولید تابلو سازی بهزاد آماده پاسخگویی به شما است. برای اطلاع از جدید ترین محصولات و سفارش تابلو هم اکنون با ما تماس بگیرید!

سفارشات جهت نصب در مراکز استانها سراسر ایران و کشورهای عراق، امارات، عمان، کویت و افغانستان پذیرفته می شود.