تابلو سردر مغازه استیل

تابلو استیل، تابلو سردر مغازه استیل

 

تابلو سردر مغازه در انواع مختلفی تولید می شود. تابلو می تواند تخت یا برجسته باشد. تابلو های حروف بر جسته از انواع با روشهای مختلفی ساخته می شوند.

 

تابلو استیل

تابلو استیل


تابلو استیل

تابلو استیل

تابلو سردر مغازه استیل از انواع تابلوی حروف برجسته می‌باشد. بعد از تابلو سازی چلنیوم تابلو استیل از پر کاربرد ترین تابلو ها است. تابلو با حروفی از جنس استیل به‌عنوان تابلو سر در مغازه استیل، شناخته می‌شود. با پیشرفت صنعت تابلوسازی، مدل‌های مختلفی از تابلو سر در مغازه استیل پا به عرصه این صنعت نهاد، تابلوهایی که با نور، بدون نور و به‌صورت نور مخفی قابل استفاده هستند.

تابلو سردر مغازه استیل

اهمیت تابلو سردر مغازه چیست؟

تابلوسازی بهزاد با سابقه مفید چهل‌ساله در تمامی شهرهای ایران و برخی کشورهای همسایه، این تابلوها را با بهترین کیفیت در انواع مختلف، با به‌روزترین دستگاه‌های تابلوسازی می‌سازد. جهت مشاوره رایگان با ما تماس حاصل نمایید تا مقاوم‌ترین و آخرین‌مدل تابلوهای استیل را به شما معرفی نماییم.

تابلو سر در مغازه استیل چیست؟

این تابلوها مانند تابلو چلنیوم است. تابلوهای فوق به‌جای حروف پلکسی گلاس، جنس استیل دارد. لبه‌های این حروف می‌تواند از جنس استیل یا پلکسی گلاس و یا شیشه‌ای باشد و جنس لامپ آن‌هم ال ای دی یا اس ام دی است.

 

تابلو استیل

تابلو استیل

انواع تابلو سر در مغازه استیل:

  • تابلو سر در مغازه استیل طلایی: این تابلوها با حروفی از نوع فلز استیل به رنگ طلایی هستند که در دو نوع ساده و خش‌دار عرضه می‌شوند. نور در این نوع تابلوها از دورتادور حروف به بیرون هدایت می شود.

 

  • تابلو سر در مغازه استیل نقره‌ای: این مدل نیز مانند نوع طلایی آن می‌باشد.

 

  • تابلو سر در مغازه استیل لبه پانچ طلایی: تابلوهای فوق، با حروفی از جنس استیل ساخته می‌شوند و تفاوت آن‌ها در لبه‌های دورتادور حروف است. این لبه‌ها به حالت پانچی سوراخ‌سوراخ شده‌اند و بنابراین نور از اطراف آن‌ها نیز به بیرون ساتر می‌شود.

 

  • تابلو سر در مغازه استیل رینگی: همانند تابلوهای استیل ساده است. تفاوتش این است که دورتادور حروف نیز با استیل پوشانده شده است و هیچ راه خروج نور ندارد بنابراین دارای نور مخفی است. دارای دو نوع استیل طلایی و نقره‌ای می‌باشد.

 

  • تابلو سر در مغازه استیل میرور: استیل‌های این تابلوها بسیار براق و حالت آینه‌ای دارند.

تابلو سردر مغازه می خواهید؟

حتمی این صفحه را ببینید…

آرین

رینگی

فرش حجازی

رینگی

ایران طلا

رینگی

لیون

رینگی

سلطانیه

رینگی