تابلو سازی حروف برجسته

تابلو سازی حروف برجسته

تابلو سازی حروف برجسته با روشهای گوناگونی اجرا می شود. از گذشته های دور نفیس ترین و جذاب ترین تابلو ها را با حروف برجسته تهیه می کردند. مدتی با رواج تابلو های فلکسی این نوع از تابلو سازی کمرنگ شد و اکنون با پیشرفت تکنولوژی های ساخت و توسعه علم تبلیغات مجدد توجه ها به این نوع تابلو سازی زیاد شده است.

 

انواع حروف برجسته تابلو سازی

انواع حروف برجسته تابلو سازی

جالب است بدانید تابلو چلنیوم که رایج ترین نوع از تابلو سازی حروف برجسته است در واقع ابتدایی‌ترین تابلو سازی حروف برجسته نیز محسوب می شود.  حروف چلنیوم بسیار ساده اجرا می‌شود. با حروف پلکسی گلاس، لامپی در داخل حروف، نوار چلنیوم و تخته پی‌وی‌سی.

اما به‌مرور این نوع تابلو سازی به‌قدری پیشرفت کرد که مشتریان در انتخاب نوع تابلو سردرگم می‌شوند و نیاز به مشاوره در این زمینه دارند. تابلو سازی بهزاد آماده خدمت به شما عزیزان می‌باشد کافی ست با ما تماس بگیرید.

 

تابلو سازی حروف برجسته

تابلو سازی حروف برجسته

تابلو سازی حروف برجسته

انواع تابلو سازی حروف برجسته

در این بخش انواع تابلو با حروف برجسته را خدمتتان معرفی می‌نماییم:

چلنیوم: در این نوع تابلو سازی حروف برجسته ابتدا حروف را طراحی می‌نمایند. بعدازآن به‌وسیله دستگاه CNC برش می‌دهند. سپس نوار چلنیوم (چنل آلومینیوم است که به‌مرور به چلنیوم تبدیل‌شده) را در لبه‌های حروفی که از جنس پلکسی گلاس می‌باشد، قرار می‌دهند. نورپردازی آن با لامپ‌های اس ام دی انجام می‌شود. درنهایت بر روی یک ورقه ضخیم پی‌وی‌سی نصب می‌شود.

لاکچری: تابلو سازی حروف برجسته لاکچری یک لایت باکس با حروف پلکسی گلاس است.

تابلو سردر مغازه استیل

لتر مکس: تابلو سازی حروف برجسته لترمکس نیز مانند چلنیوم است. تنها یک تفاوت دارد که کارایی آن را بالا می‌برد و زیبایی آن را دوچندان می‌کند. تفاوت این است که به‌جای لبه چلنیومی، نوار شیشه‌ای دورتادور حروف را پوشانده است. این نوار شیشه‌ای موجب بیرون زدن نور از دورتادور حروف می‌شود.

پلکسی گلاس: از انواع تابلو سازی حروف برجسته است. همانند نوع چلنیوم از جنس پلکسی گلاس است با این تفاوت که لبه‌های حروف دارای رنگ‌های متنوع می‌باشد. نورپردازی در آن به‌وسیله لامپ‌های LED یا SMD انجام می‌گیرد.

حروف دوال چلنیوم

رینگی: در تابلو سازی حروف برجسته رینگی، چلنیومی در نظر بگیرید که یک‌لایه دیگر از جنس پلکسی گلاس دورتادور حروف به‌صورت رینگی و رنگی قرار می‌گیرد.

ساخت تابلو چلنیوم

دوال: تابلو سازی حروف برجسته دوال، دو حرف ساخته‌شده از هر جنسی که سفارش داده شده است، روی‌هم مونتاژ می‌شوند. در این حالت، حروف حالت سه‌بعدی بیشتری پیدا می‌کند.

تابلو سازی صنعتی بهزاد:

تابلو سازی بهزاد با سابقه چهل‌ساله خود، تجربه تابلو سازی حروف برجسته در انواع مختلف را دارد. سابقه ما نه‌تنها در شیراز بلکه در تمام شهرهای ایران نمونه‌هایی دارد.

ما اجرای تابلو سازی حروف برجسته را در کشورهای همسایه نیز انجام داده‌ایم. جهت مشاوره رایگان می‌توانید با تابلو سازی بهزاد تماس حاصل فرمایید تا از تجربیات متخصصین ما به‌طور رایگان بهره ببرید.

برخی ار تابلو های حروف برجسته کار شده توسط تابلو سازی بهزاد

جهت اطلاع از آخرین روشها و جدید ترین انواع تابلو ها با ما تماس بگیرید.

متخصصین تابلو سازی بهزاد آماده ارائه مشاوره و معرفی انواع جدید ترین تابلو های حروف برجسته به شما هستند.