تابلو سازی به انگلیسی

تابلوسازی به انگلیسی

مطمئنا یکی از اساسی ترین نیازها جهت راه اندازی کسب و کارهای تجاری، دفاتر و مغازه ها، نصب تابلو تبلیغاتی جهت معرفی کسب و کارها، در سر در ورودی آن ها می باشد. این تابلوها در مدل های مختلف و اشکال گوناگون و متعدد، توسط کارگاه های تابلوسازی Sign Maker ساخته می شوند که هر کدام از این تابلو ها در سر در ورودی اماکن تجاری، جهت جذب مشتری از ویژگی های خاصی برخوردارند.

 

تابلو سازی به انگلیسی

تابلو سازی به انگلیسی

 

ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با تابلوسازی به انگلیسی و تکنولوژی تابلوسازی، آشنا سازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

 

تابلوسازی به انگلیسی Sign Maker می باشد و این کلمه روزانه توسط کاربران داخلی و خارجی بسیاری، در موتورهای جستجویی نظیر گوگل، بینگ و…، سرچ می شود.

 

برای آشنایی و مشاهده نمونه طرح های اجراء شده و نصب شده از انواع تابلوهای تبلیغاتی در ورودی کسب و کارها و اماکن تجاری، می توانید با سرچ کلمه تابلوسازی به انگلیسیSign Maker ” در بخش تصاویر و ویدئوهای موتورهای جستجویی نظیر گوگل و بینگ و…، طرح های خارق العاده ای از این تابلوها در این زمینه مشاهده کرده و جهت مشاهده تکنولوژی های تابلوسازی کافیست عبارت sign maker technology  را در بخش تصاویر و ویدئوهای گوگل سرچ نمایید.

 

آشنایی با تابلوسازی

یکی از معروف ترین نوع تابلو سازی که اخیرا بسیار سفارش داده می شود، تابلو سازی بصورت حروف برجسته نئون پلاستیک است که یکی از قدیمی ترین تابلو های تبلیغاتی جهت نصب در سر در اماکن تجاری، دفاتر و مغازه ها، به شمار می رود.این نوع تابلو ها پس از ورود تابلو های نئون شیشه ای به عرصه تبلیغات، در این عرصه پدیدار شدند. تابلو نئون پلاستیک در واقع از موادی به نام پلکسی گلاس که نوعی پلاستیک بسیار شبیه به شیشه است توسط حروف سازان در کارگاه های تابلوسازی ساخته می شود و از عمده تفاوت های آین تابلو با تابلو چلنیوم، قابلیت بسیار جذاب نور پردازی از لبه های حروف است که دارای زاویه دید بهتری برای عابرین پیاده و رهگذران می باشد.در واقع یکی از دلایل نام گذاری این تابلو ها استفاده از نئون جهت نور پردازی داخلی تابلو نئون پلاستیک می باشد.

 

امیدواریم با خواندن این مقاله با انواع تابلو های تبلیغاتی جهت نصب در اماکن تجاری و مغازه ها آشنا شده باشید و با توجه به توضیحات ارائه شده درخصوص جستجوی تابلوسازی به انگلیسی، جذاب ترین و مناسب ترین تابلو ها را در اماکن تجاری برای معرفی خدمات خود انتخاب نمایید.

تابلو بهزاد، در جهت تامین لوازم تابلو سازی از پیشگامان در عرصه تابلوسازی مدرن در ایران می باشد.