تابلو راهنما محیطی

تابلو راهنما محیطی

به کلیه تابلوهایی که جهت راهنمایی، در خارج از اماکن نصب‌شده‌اند، تابلو راهنما محیطی می‌گویند. از میان آن‌ها می‌توان تابلو راهنمای طبقات که خارج از محوطه نصب شده باشد، راهنمای مسیر، معرف معابر، بین جاده‌ای و درنهایت تابلوی علائم را نام برد.

 

تابلو راهنما محیطی

تابلو راهنما محیطی

 

تابلو راهنما محیطی نیاز به متریال بسیار مقاومی دارند تا در برابر عواملی مانند باد، باران، گرما، سرما، ضربه و دیگر عوامل مخرب مقاومت کنند. برخی از تابلو راهنما محیطی باید طبق قوانینی طراحی شوند و برخی دیگر بنا به محیط اطراف و مبلمان شهری طراحی می‌شوند.

 

اجرای تابلو راهنما محیطی

اجرای کلیه تابلوهای تبلیغاتی و تابلوهای راهنما، نیاز به تجربه دارد. اجرای تابلو راهنمای محیطی نیز به دلیل شرایط خاصی که ذکر کردیم، تجربیات تابلوساز را می‌طلبد.

 

تابلو راهنما محیطی

تابلو راهنما محیطی

 

این‌که تابلو با چه زاویه‌ای نصب شود که دید ۱۲۰ درجه آن حفظ شده باشد و یا اینکه از چه متریالی استفاده شود که در برابر عوامل مخرب مقاومت لازم را داشته باشد از کوچک‌ترین مواردی است که می‌توان به آن اشاره نمود.

تابلو بهزاد با تجربه چهل‌ساله خود و با داشتن هزاران مشتری راضی، همواره درصدد بوده که متخصصین خود را به‌روز نگه دارد. در اجرای تابلو راهنما محیطی استفاده از بهترین متریال و داشتن دستگاه‌های پیشرفته جهت بالا بردن کیفیت کار همواره برای ما مهم‌ترین بوده است.

تابلو بهزاد در زمره تابلوسازان صنعتی موفق نه‌تنها در ایران بلکه در برخی کشورهای همسایه نیز موفقیت خود را ثبت نموده است. جهت مشاوره با متخصصین ما کافی ست به سایت مراجعه نموده و یا تماس حاصل نمایید تا از مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوید.

 

شرحی از برخی تابلو راهنما محیطی

  • کاربرد تابلو علائم شهری و بین‌شهری: یکی از انواع تابلو راهنما محیطی است که جهت موارد زیر کاربرد دارد.
  • راهنمای جهت در جاده‌های شهری و بین‌شهری
  • کنترل ترافیک
  • اماکن و اطلاعات تاریخی و شناسایی ساختمان‌های مهم شهری
  • کاربرد تابلو تبلیغاتی: نوع دیگری از تابلو راهنما محیطی است که جهت معرفی شرکت یا نوعی تجارت و تسهیلات نصب می‌شود.
  • کاربرد علائم تصویری ایمنی: یکی دیگر از تابلو راهنما محیطی است که دارای علائم هشداردهنده می‌باشد.

 

تابلو راهنما محیطی

تابلو راهنما محیطی