تابلو راهنما ساختمان

تابلو راهنما ساختمان

همان‌طور که از نام تابلوهای راهنما پیداست، برای راهنمایی در مکان‌های مختلف نصب می‌شوند. تابلو راهنمای ساختمان، به انواع گوناگونی تقسیم می‌شود. در این مطلب می‌خواهیم در مورد این تابلوها آنچه باید بدانید، خدمتتان شرح دهیم.

 

تابلو راهنما ساختمان

تابلو راهنما ساختمان

 

انواع تابلو راهنمای ساختمان

تابلو راهنمای ساختمان جهت راهنمایی طبقات

این راهنماها برای ساختمان‌هایی که بیش از یک طبقه دارند، نصب می‌شود. مکان نصب تابلو راهنمای ساختمان می‌تواند در بیرون از ساختمان در حیاط و یا در داخل لابی یا ورودی آن باشد. تفاوت تابلو راهنمای ساختمان بیرون با داخل ساختمان در نوع متریال آن است. چنانچه بیرون نصب شود و در معرض باران و آفتاب و دیگر شرایط جوی قرار بگیرد، باید از متریال مقاوم در برابر شرایط طبیعی استفاده نمود. ضمناً همخوانی با رنگ‌سازمانی و دکوراسیون نباید فراموش شود.

 

تابلو راهنمای ساختمان جهت راهنمایی اتاق‌ها

تابلو راهنمای ساختمان برای معرفی اتاق‌ها، معمولاً به‌صورت دیواری، سقفی و یا بر روی درب اتاق نصب می‌شوند. می‌توانند بنا به درخواست مشتری به صورت‌های پشت چسب‌دار، مگنتی، دولایه پیچی، ریلی، اسپیسر و قلابی ساخته می‌شوند. در ساخت آن‌ها باید رنگ‌سازمانی و همخوانی با آن را هم در نظر گرفت.

تابلو راهنما

تابلو راهنما

 

تابلو راهنمای ساختمان جهت راهنمایی نکات ایمنی

تابلوهای فوق از جهاتی با انواع دیگر متفاوت‌اند. در متریال آن‌ها باید این نکته را رعایت کرد که در شب دید کامل داشته باشد. تابلو راهنمای ساختمان که برای ایمنی ساخته می‌شود، به جهت رعایت استانداردهای خاصش، از مهم‌ترین انواع تابلو راهنمای ساختمان است.

 

تابلو راهنما طبقات

تابلو راهنما طبقات

 

چرا تابلو بهزاد

چرا تابلو بهزاد را برای ساخت تابلو راهنمای ساختمان انتخاب کنیم؟ در ساخت و نصب تابلو راهنمای ساختمان عناصر زیادی باید موردتوجه قرار بگیرد. ازجمله این عناصر و مهم‌ترین آن‌ها، هماهنگی تابلو با دکوراسیون محل نصب می‌باشد. تشخیص این نوع هماهنگی تنها برحسب سلیقه نیست. این‌که سازنده در هنگام مشاوره، چه مدل‌هایی را پیشنهاد کند به تجربه او برمی‌گردد.

تابلوسازی بهزاد با سال‌ها تجربه از نسل‌های اولیه تابلو تابه‌حال، در زمره تابلوسازان صنعتی قرار دارد. تابلوهای بهزاد، در سرتاسر ایران و در چند کشور همسایه اجرایی شده است.

شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید. خدمت به شما وظیفه ماست.