تابلو تبلیغاتی سه بعدی

تابلو تبلیغاتی سه‌ بعدی

تابلو تبلیغاتی سه بعدی

 

تابلوسازی بهزاد با چهار دهه سابقه، تجربه ساخت تابلو تبلیغاتی سه‌ بعدی را در انواع مختلف دارد. موفقیت در حرفه‌مان را مدیون تلاش‌های بی‌وقفه همکاران و رضایتمندی مشتریان می‌دانیم. سفرهایی که جهت افزایش اطلاعاتمان به خارج از کشور داشتیم. همایش‌ها و نمایشگاه‌هایی که جهت مطلع شدن از روش‌های نوین ساخت تابلو تبلیغاتی سه‌ بعدی حضور پیدا کردیم و بسیاری موارد دیگری که هزینه‌های زیادی را متحمل شدیم ولی به دلیل به‌روزرسانی اطلاعاتمان ارزش داشت.

 

ما اجرای تابلو تبلیغاتی سه‌ بعدی را نه‌تنها در ایران بلکه در کشورهای همسایه نیز انجام داده‌ایم. شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با تابلوسازی بهزاد تماس حاصل فرمایید تا از تجربیات متخصصین ما به‌طور رایگان بهره ببرید. خدمت به شما وظیفه ماست.

 

طراحی انواع تابلو تبلیغاتی سه‌ بعدی

  • با حروف چلنیوم: این نوع، نسل اول تابلو تبلیغاتی سه‌ بعدی بود که حروفی از جنس پلکسی گلاس را با دستگاه CNC برش و خم می‌دادند. بعدازآن، نواری به نام چلنیوم را در لبه‌های حروف قرار داده و نورپردازی آن را با لامپ‌های نواری SMD انجام میدادند. درنهایت آن را بر روی یک ورقه پی‌وی‌سی جهت نصب مونتاژ می‌نمودند.

 

  • به‌وسیله حروف لاکچری: این نوع، یک جعبه نور به نام لایت باکس است که حروف پلکسی گلاس بر روی آن مونتاژ می‌شود.

 

  • به‌وسیله حروف لتر مکس: این نوع تابلو تبلیغاتی سه‌ بعدی، همانند تابلوهای چلنیوم و پلکسی گلاس می‌باشد. تفاوت آن نواری از نوع شیشه است. این نوار دور حروف قرار می‌گیرد و دید حروف را به‌وسیله نور، بالا می‌برد.

 

  • به‌وسیله حروف پلکسی گلاس: این نوع تابلو مانند لتر مکس است و تنها تفاوتش در نوار دور آن می‌باشد که رنگارنگ است.

 

  • حروف رینگی: تابلو تبلیغاتی سه‌ بعدی رینگی، مانند این است که در محیط حروف تابلو چلنیوم، یک نوار دیگر ولی از جنس پلکسی چسبانده باشید. این نوارها رنگی هستند.

 

  • حروفی با عنوان دوال: هرگاه روی حروف برش داده‌شده، یک برش دیگر هم بچسبانیم، دوال به وجود می‌آید که بسیار سه‌ بعدی‌تر به نظر می‌آید.

 

  • حروف پانچی: تابلو تبلیغاتی سه‌ بعدی پانچی، مانند پلکسی گلاس است که روی نوار (دورتادور حروف) آن را با دستگاه‌های مخصوص سوراخ‌سوراخ نموده باشید. نور پراکنی از این حروف بسیار زیباست.

 

  • حروف سه‌ بعدی دوبل: این تابلوها بسیار زیباست به جهت این‌که ضمن سه‌ بعدی شدن حروف، با دستگاه‌های مخصوص به حالت خم درمیایند و حالت سه‌ بعدی آن دوچندان می‌شود.

برخی نمونه کار ها

جهت اطلاع از جدید ترین روشهای تابلو سازی به ما تماس بگیرید.

تولید صنعتی انواع تابلو های تجاری، اداری و شرکتی در تابلو سازی بهزاد