بورس تابلو سازی

بورس تابلو سازی

تا مدتی پیش افرادی که مشغول به تابلو سازی بودن در کنار هم جمع می‌شدند و در یک خیابان خاص در شهر خودشان، مجموعه‌ای به نام بورس تابلو سازی را تشکیل می‌دادند بورس تابلو سازی مجموع چند مغازه و کارگاه کوچک در کنار هم بود که همگی از صنف تابلو سازی بودند.

کارگاه صنعتی تابلو

کارگاه صنعتی تابلو

 

پیشرفت تجهیزات و بالا رفتن پیچیدگی‌ها در تولید تابلوها باعث شد که کار در مغازه یا کارگاه‌های کوچک کمرنگ شده و تابلوسازان صنعتی جایگزین تابلوسازان کارگاهی شوند.

تابلو سازی نوین و تابلو سازی صنعتی درواقع شرکت‌ها و کارگاه‌های بزرگی هستند که دستگاه‌های برش لیزری و دستگاه‌های CNC و پرس دارند که به‌وسیله آن‌ها می‌توانند تولید را به‌صورت کاملاً حرفه‌ای و مهندسی انجام ‌دهند.

جالب است بدانید که تابلوسازهای کوچک و قدیمی حروف را از این تولیدکنندگان صنعتی می‌خرند، رنگ و مونتاژ می‌کنند و به مشتریان خود تحویل می‌دهند.

البته امروزه مشتریان آگاه به این امر، تمایل دارند از خدمات تابلوسازهای صنعتی استفاده کنند و مستقیماً به شرکت اصلی سفارش دهند.

شرکت‌های تابلوساز بزرگ که به تجهیزات پیشرفته مجهز هستند، کار تولید تابلوها را انجام می‌دهند و در شهرهای مختلف ایران نصب و راه‌اندازی می‌کنند. پس چه خوب است که با تابلوسازان صنعتی مستقیماً در تماس باشیم و از خدمات آنان بهره ببریم.

این تابلوسازان، با استفاده از متریال استاندارد و مقاوم، با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و مطابق با استانداردهای تابلو سازی جهان باقیمت مناسبی تابلوهای سفارشی شما را ساخته و در شهر موردنظر و محل دلخواه به شما تحویل می‌دهند. در حال حاضر، بورس تابلو سازی صنعتی بهزاد در تمام شهرها فعالیت دارد.

بورس تابلو سازی در شهرهای ایران

تابلو سازی نیز مانند اصناف دیگر هنوز هم دارای بورس تابلو سازی می‌باشد. به‌خصوص در کلان‌شهرها که خیابانی برای بورس‌های مختلف در اصناف مختلف وجود دارد تا مردم برای انجام کارهایشان به آن خیابان مراجعه کنند و از بین چندین و چند مغازه و کارگاه یکی را انتخاب نموده و سفارش خود را به آنجا بدهند. مثلاً بورس تابلو سازی در تهران میدان امام حسین، در شیراز خیابان خیرات، تبریز جاده آذرشهر و مشهد خیابان امام می‌باشد ولی در حال حاضر دیگر نیازی به مراجعه به بورس تابلو سازی نیست. کافی ست از طریق جستجو در مرورگرها، بزرگ‌ترین و باتجربه‌ترین تابلو سازی صنعتی مانند تابلو سازی بهزاد را بیابید و سفارش خود را به این تابلو سازی ارجاع دهید تا پس از تکمیل سفارش، با نصب و راه‌اندازی در محل، به شما تحویل دهند.

تابلو سازی نوین

حروف برجسته تابلو سازی بهزاد

حروف برجسته تابلو سازی بهزاد

 

تا چند سال پیش طرح تابلوها پیچیدگی‌های طرح‌های امروزی را نداشت؛ بنابراین تابلوسازان بدون دستگاه یا با دستگاه‌های ساده و سبک در کارگاه‌های نه‌چندان بزرگ در شهر خود در خیابانی خاص، کنار همکاران با عنوان بورس تابلو سازی فعالیت داشته و به همشهریان خود خدمت‌رسانی می‌نمودند.

ولی در حال حاضر به دلیل پیچیدگی‌های مدل‌ها و افزایش تعداد دستگاه‌های لازم جهت تابلو سازی، گنجایش کارگاه‌ها اجازه‌ی اجرای تابلو سازی نوین را نمی‌دهد و نیاز به مکان بزرگ‌تر با دستگاه‌های پیشرفته است که در بورس تابلو سازی نمی‌گنجد.

 

تابلو سازی صنعتی

همان‌طور که ذکر کردیم، امروزه به جهت صنعتی شدن تابلو سازی، دیگر نیازی به مراجعه به بورس تابلو سازی ندارید. چراکه تعداد تابلوسازانی که از تکنولوژی‌های جدید تابلو سازی مطلع هستند، انگشت‌شمار است. تابلوسازان صنعتی، به‌وسیله دستگاه‌های پیشرفته‌ای که صرفاً افراد حرفه‌ای و دوره‌دیده می‌توانند با آن‌ها کار کنند، قادر به ساختن به‌روزترین تابلوها با پیچیده‌ترین طرح‌های سفارشی هستند. کافی ست نمونه کارهای موجود در سایت‌ها را ملاحظه نمایید تا تفاوت بین بورس تابلو سازی و تابلو سازی صنعتی را دریابید.

 

تنوع گسترده ای از انواع تابلو را از تابلو سازان صنعتی بخواهید.

 

تابلو بانک ملی ایران تولید شده در تابلو سازی بهزاد

تابلو بانک ملی ایران تولید شده در تابلو سازی بهزاد

 

تابلوها انواع مختلفی دارند. زمانی که بورس تابلو سازی تنها مکان برای مراجعه و سفارش تابلوی محل کار شما بود احتمالاً نمی‌توانستید نمونه طرح‌های اعضاء بورس تابلو سازی را ملاحظه نمایید ولی در حال حاضر می‌توانید در سایت تابلو سازی بهزاد که یک تابلو سازی صنعتی است، انواع مختلف تابلوهای قدیمی تا جدیدترین تابلوهای بروز جهان را ملاحظه نمایید.

تابلو چلنیوم، تابلو کامپوزیت، حروف برجسته، حروف فلزی، حروف پلاستیک، حروف استیل، حروف سوپر اسلیم، حروف پلکسی گلاس، حروف لترمکس، حروف لاکچری، حروف رینگی، حروف دوال، تابلو روان، تابلو ال ای دی، تابلو فلکسی فیس، تابلو بنر، تابلو برنجی، تابلو دیجیتال و برش لیزر.

 

نمای تجاری طراحی و تولید از تابلو سازی بهزاد

نمای تجاری طراحی و تولید از تابلو سازی بهزاد

برای سفارش تابلو هم اکنون اقدام کنید!

تیم طراحی و تولید تابلو سازی بهزاد آماده پاسخگویی به شما است. برای اطلاع از جدید ترین محصولات و سفارش تابلو هم اکنون با ما تماس بگیرید!

سفارشات جهت نصب در مراکز استانها سراسر ایران و کشورهای عراق، امارات، عمان، کویت و افغانستان پذیرفته می شود.

نمونه کارهای بیشتری از تابلو بهزاد مشاهده فرمایید...

از شما دعوت می کنیم جهت مشاهده انواع تابلو های تولید شده در تابلو سازی بهزاد از صفحه نمونه کارهای وب سایت دیدن فرمایید.