بزرگترین تابلو جنوب کشور

تابلو سازی بهزاد

تابلو سازی بهزاد به‌عنوان تابلوساز قدیمی، معتبر و فعال در جنوب کشور شناخته‌شده است. مفتخریم که ساخت بزرگترین تابلو تبلیغاتی جنوب کشور توسط دست توانمند متخصصین ایرانی و با بهره گیری تر کیبی از دانش روز تبلیغات و سازه توسط تابلو سازی بهزاد انجام شده است.

 

ساخت بزرگترین تابلو جنوب کشور توسط تابلو سازی بهزاد

طراحی و تأسیس تابلوهای با ابعاد بزرگ علاوه بر نیاز به داشتن دانش فنی، به تجربه‌ی فراوان درزمینه تابلوسازی که ترکیبی از مهارت تابلو سازی و علوم سازه است نیاز دارد. تابلو سازی بهزاد با دانش وسیع و تجربه‌ای دیرینه در تابلوسازی، تابلو سازی چلنیوم، تابلو سازی کامپوزیت، تابلو سازی استیل و همچنین تابلو مغازه در جنوب کشور فعالیت گسترده‌ای دارد.

 

سازه تابلو ساخته شده تابلو سازی بهزاد

سازه تابلو ساخته شده تابلو سازی بهزاد

تابلو سازی ترکیبی از زیبایی و استحکام

شکل سازه و شکیل بودن آن، یکی از موارد مهم در تأسیس تابلوهای تبلیغاتی هست. همچنین میزان استحکام سازه و نوع اتصالات مختلف یک تابلوی تبلیغاتی بسیار قابل‌توجه است. ابعاد و اقلیم‌های آب و هوایی مختلف نیز در ایجاد تابلوهای مختلف تأثیرگذار است. تابلوی بهزاد با ساخت تابلو استیل به ارتفاع ۳۰ متر و طول ۱۴ متر در جنوب کشور نام خود را به‌عنوان تابلوسازی مطرح، فعال و معتبر در این منطقه جای‌داده است.

امروزه با توجه به پیشرفت علم امکانات مختلفی جهت ساخت تابلو ارائه‌شده است که تابلوی سازی کامپوزیت یکی از آن‌ها به شمار می‌آید.

 

اهمیت نور پردازی در تابلو سازی بهزاد

از دیگر عوامل قابل‌توجه در تابلوهای تبلیغاتی دید مناسب آن در شب است که تابلوسازی بهزاد در ساخت بزرگترین تابلو تبلیغاتی جنوب کشور این کار را به بهترین انجام داده است و در تمامی ساعات شبانه‌روز تابلو با دید بصری مناسب و قابل‌رؤیت است.

نورپردازی تابلو توسط تابلو سازی بهزاد

نورپردازی تابلو توسط تابلو سازی بهزاد

 

اهمیت سازه در تابلو های بزرگ

یکی از نشانه‌های برتری یک تابلوسازی نسبت به سایر رقبا استفاده از استحکام بالا در ساختار و اتصالات تابلو است. تابلو سازی بهزاد از پیشتازان تابلوسازی در استحکام‌بخشی  است چراکه با دانش کافی و با برآورد و محاسبه کلیه نیروهای مؤثر بر سازه، سازه‌های مناسب برای انواع کاربردها و کاربری‌ها مانند تابلو مغازه و تابلو تبلیغات شهری و … را ارائه می‌کند.

 

سازه تابلو بزرگ در تابلو سازی بهزاد

سازه تابلو بزرگ در تابلو سازی بهزاد

 

ساخت تابلو

تابلوسازی بهزاد به شکل گرافیکی و رنگ تابلو‌ها و همچنین ترکیب رنگ و شدت نور موردنیاز برای دید بهتر در شب  را همواره موردبررسی قرار داده تا بتواند نام خود را در تابلوسازی جنوب کشور بی‌رقیب و بی‌همتا کند. علاوه بر تمامی این موارد نحوه تعمیرات و نگهداری، بازرسی‌های دوره‌ای و سرویس‌دهی از عوامل ضروری در تابلوسازی است که تابلو سازی بهزاد  به‌عنوان تابلوساز برجسته جنوب کشور در طول پروژه به‌تمامی این موارد می‌پردازد.

 

خدمات متنوع تابلوی بهزاد:

 

تابلو سازی بهزاد به ارائه خدمات متنوع درزمینه‌ تابلو چلنیوم و تابلوسازی چلنیوم، تابلوسازی کامپوزیت، تابلو مغازه و ساخت تابلو استیل می‌پردازد.

 

تابلوی چلنیوم بهزاد دارای تمامی استانداردها برای افزایش عمر تابلو است.  جلوگیری از نفوذ گردوغبار، نفوذ آب و جلوگیری از ایجاد خراش بر روی تابلو از موارد ظریفی است که تابلوسازی بهزاد در ساخت تابلو چلنیوم در تابلو مغازه یا تابلو استیل یا تابلو تبلیغاتی شهری و بین شهری از آن استفاده می‌کند.

 

تابلوسازی کامپوزیت از دیگر شیوه‌های ساخت تابلو درزمینهٔ تبلیغات است که بسیار مدرن و پیشرفته است. در تابلوسازی بهزاد از مرغوب‌ترین ورق‌های کامپوزیت و اتصالات و روکش‌ها برای ساخت تابلو استفاده می‌شود. تابلو کامپوزیت دارای مزایایی همچون، مقاوم بودن در شرایط مختلف، سبک بودن، استفاده از رنگ‌های دلخواه در آن و قابل شستشو بودن آن است.

 

صنعت تابلوسازی، حرفه‌ای و مهندسی است و باید با دانش روز و علم مهندسی انجام شود که تابلوی بهزاد به‌منظور ارائه خدمات بدون عیب و نقص و افزایش سطح رضایت‌مندی مشتریان  از باتجربه‌ترین و فعال‌ترین مهندسان در این زمینه بهره می‌گیرد.

 

تابلو سازی بهزاد به‌عنوان تابلوساز کهنه‌کار، معتبر و فعال در جنوب کشور شناخته‌شده است.

نمونه کارهای بیشتر از تابلو سازی بهزاد ببینید.

تابلو سازی بهزاد تولید کننده انواع تابلو های تبلیغاتی با قابلیت طراحی، تولید و ساخت تابلو جهت ارسال به همه مراکز استان و نصب و تحویل رایگان

برای سفارش تابلو با ما تماس بگیرید...

جهت اطلاع از آخرین تنوع تابلوها با ما تماس بگیرید. کارشناسان تابلو سازی بهزاد آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان در خصوص انواع تابلو ها هستند.