انوع تابلو چلنیوم

انواع تابلو چلنیوم

با به بازار آمدن انواع تابلو چلنیوم، سیل عظیمی از مشتریان به این تابلوها روی آوردند و خیابان‌ها با تابلوهای یکرنگ و یک مدل، تبدیل به خیابان‌های رنگارنگ و زیبا شد.

تابلوسازی بهزاد در این مطلب سعی دارد انواع تابلو چلنیوم را معرفی کند تا برای انتخاب تابلو، به‌راحتی اقدام نمایید. البته جهت مشاوره می‌توانید با ما تماس حاصل نمایید تا از مشاوره رایگان متخصصین بهره‌مند شوید.

 

انواع تابلو چلنیوم

انواع تابلو چلنیوم

نوع ساده

یکی از انواع تابلو چلنیوم، نوع ساده آن است که از حروف پلکسی و نوار چلنیوم به رنگ‌های مختلف تشکیل‌شده‌اند. نورپردازی این نوع تابلو به‌وسیله لامپ‌های SMD است و بر روی یک‌تخته پی‌وی‌سی نصب می‌شوند.

نوع RGB

همانند نوع ساده است با این تفاوت که برای نورپردازی از SMD های RGB استفاده می‌شود که به رنگ‌های مختلف هستند.

نوع پلکسی دوبل

از انواع تابلو چلنیوم می‌توان مدل دوبل را نام برد که حروف آن از دولایه پلکسی بارنگ‌های متفاوت ساخته می‌شوند. خصوصیات این نوع تابلو مانند چلنیوم ساده است.

نوع پانچی

یکی از انواع تابلو چلنیوم که بسیار پرطرفدار و مشتری‌پسند است، تابلوهایی است که حروف آن‌ها به اشکال ستاره‌ای، دایره‌ای و یا هر شکل دیگری سوراخ‌سوراخ شده است. این نوع از انواع تابلو چلنیوم می‌تواند به‌خوبی نور را از خود عبور دهد و دید عالی و تشریفاتی داشته باشد.

نوع فول کالر ریموت دار

این نوع فرق عمده‌ای با انواع تابلو چلنیوم موجود در بازار دارد. این تفاوت را ریموت کنترل تابلو به وجود آورده است. در این نوع، فقط از پلکسی گلاس سفید استفاده می‌شود.

 

نوع کریستالی

این نوع تابلو نیز ترکیبی از انواع تابلو چلنیوم ساده و پانچی است. بر روی حروف پلکسی گلاس مقداری خرده‌های کریستال می‌ریزند تا براق شود. این خرده‌های کریستال باعث زیبا شدن حروف چلنیوم می‌شود.

نوع دوبل استیل

در این نوع از انواع تابلو چلنیوم، یک‌رویه استیل بر روی حروف اضافه می‌شود. معمولاً برای بیشتر دیده شدن این استیل به رنگ طلایی و آینه‌ای است.

تابلوهای چلنیوم قابلیت ترکیب باهم را دارند؛ بنابراین انواع تابلو چلنیوم می‌تواند بسیار زیاد باشد و این به هنر هنرمندان تابلوساز بستگی دارد. ما در این مطلب صرفاً به تعدادی از آن‌ها اشاره کردیم. امیدواریم مثمر ثمر بوده باشد.

جهت اطلاع از جدید ترین انواع تابلو های چلنیوم با ما تماس بگیرید.

متخصصین ما آماده ارائه اطلاعات به شما هستند. مشاوره جهت انتخاب تابلو و نصب در سراسر ایران