انواع تابلو سردر مغازه

انواع تابلو سر در مغازه

با توجه به سلیقه و نوع کسب‌وکارتان می‌توانید انواع تابلو تابلو سر در مغازه را انتخاب نمایید یا می‌توانید پس از مشاوره رایگان با متخصصین ما در امر طراحی، تصمیم‌گیری نموده و سفارش دهید.

 

انواع تابلو سردر مغازه

انواع تابلو سردر مغازه

 

چگونه تابلو سر در مغازه انتخاب کنیم؟

تنوع تولید در انواع تابلو سردر مغازه بسیار زیاد است. انواع تابلو سردر مغازه می تواند تابلو تخت مانند تابلو های فکسی یا تابلو سردر مغازه LED که در دو نوع ثابت و روان ساخته می شود نام برد. اما از انواع تابلو سر در مغازه که بالاترین سفارش‌ها را به خود اختصاص داده، تابلو حروف برجسته است که خود انواع مختلفی دارد.

 

انواع تابلو سردر مغازه با حروف برجسته:

 

  • حروف چلنیوم: چلنیوم نوعی آلومینیوم است که در لبه‌های حروف قرار می‌گیرد. رویه تابلو از جنس پلکسی گلاس می‌باشد و نورپردازی آن با لامپ‌های اس ام دی انجام می‌شود.

 

  • حروف پلکسی گلاس: از انواع تابلو سر در مغازه است که بسیار پرطرفدار می‌باشد. این تابلوها از جنس پلکسی گلاس و لبه‌های حروف می‌تواند دارای رنگ‌های متنوع باشد. نورپردازی این نوع تابلو به‌وسیله لامپ‌های ال ای دی و یا اس ام دی انجام می‌گیرد.

 

  • حروف لتر مکس: این نوع از انواع تابلو سر در مغازه، دقیقاً مانند تابلو چلنیوم می‌باشد و تنها تفاوت آن این است که به‌جای لبه آلومینیومی دور حروف، نوار شیشه‌ای قرار دارد. پس نور نه‌تنها از حروف به بیرون می‌تابد بلکه دورتادور حروف نیز نور خواهید داشت.

 

  • حروف لاکچری: تابلو حروف برجسته لاکچری یک لایت باکس است که روی آن حروف از جنس پلکسی نصب می‌شود و روشنایی آن از لامپ‌های اس ام دی می‌باشد.

 

  • حروف دوال: در این نوع، دو حرف ساخته شده روی هم مونتاژ می شوندکه حروف حالت سه بعدی تری پیدا کند.

 

  • حروف رینگی: همان تابلوی چلنیوم که یک‌لایه دیگر از جنس پلکسی گلاس دورتادور حروف به‌صورت رینگی قرار می‌گیرد و رنگ این رینگ بنا به درخواست مشتری است.

 

از دیگر انواع تابلو سر در مغازه می‌توان تابلو چوبی را نام برد که از چوب ترمودد که از نوعی درخت کاج ساخته می‌شود.

 

 

تماس با ما

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید...

تماس با ما
انواع تابلو

جهت اطلاع از انواع تابلو این صفحه را ببینید...

انواع تابلو
تابلو سردر مغازه

جهت دریافت اطلاعات بیشتردر خصوص تابلو سردر مغازه این صفحه را ببینید...

تابلو سردر مغازه